Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Facebooki tunnistas täna, neljapäeval, et miljonid Instagrami paroolid olid avalikult kättesaadavad.

Instagrami paroolid olid salvestatud tavalise tekstina, mis tähendab, et paroolid ja kontod olid töötajatele kättesaadavad. See tähendab, et Facebooki ligi 20 000 töötajat pääsesid ligi inimeste isikuandmetele, edastas Facebook värskes blogipostituses.

Firma tunnistas 21. märtsi postituses, et ligi 600 miljoni Facebooki, Facebook Lite’i ja Instagrami kasutaja paroolid olid kättesaadavad. Pärast seda leiti veel Instagrami kontosid, mille kasutajate andmed olid kättesaadavad.

Uus leke puudutab miljoneid Instagrami kasutajaid, keda teavitatakse, nii nagu teavitati varem ülejäänud kasutajaid.

Firma kinnitas, et siseuurimise info kohaselt kasutajate andmeid pole kuritarvitatud. Facebook ei täpsustanud, kui mitut miljonit kasutajat uus leke puudutab.

Kolmapäeval teatas Facebook, et on üles laadinud 1,5 miljoni uue kasutaja e-posti aadressid. Neid aadresse kellegagi ei jagatud ja firma on asunud neid kustutama.

Varem on Facebook teatanud 50 miljoni kasutaja andmete lekkimisest.

Keeping Passwords Secure

As part of a routine security review in January, we found that some user passwords were being stored in a readable format within our internal data storage systems. We have fixed these issues and as a precaution we will be notifying everyone whose passwords we have found were stored in this way.

Viimased uudised