Tel. 5897 3482‬
info@lounaeestlane.ee

Lõunaeestlane hoiab silma peal Riigikogu liikme Anneli Oti Võru sissekirjutuse-jandil. Varasemast on teada, et Anneli Ott otsib paaniliselt endale ja lastele Võrus sissekirjutust. Samas ta ei taha avaldada oma eksabikaasale ja laste isale praegust ametlikku elukohta. Ja mis kõige huvitavam, seda on asunud varjama ka Võru linn.

Nimelt olid Anneli ja lapsed sisse kirjutatud ühe Võru linnas elava keskerakondlasest pensionäri juurde. Aga nüüd neid seal enam pole. Uut aadressi pole Anneli oma eksabikaasale teatanud.

Andres Viitkinil on alust arvata, et Riigikogu liige Anneli Ott on võltsinud tema allkirja, sest ilma teise vanema kirjaliku nõusolekuta pole võimalik laste elukohta muuta. Andrese käest paluti nõusolekut kirjutada Anneli ja lapsed sisse ühel teisel Võru aadressil, aga Andres luba ei andnud. Sellele vaatamata on Anneli ja laste elukoht muutunud.

Nüüd pöördus Anneli eksabikaasa Andres Viitkin küsimusega Võru linnavalitsuse poole, mis on tema eksabikaasa ja laste uus elukoht Võru linnas. Vastava küsimuse esitas Andres Viitkinile kui laste isale omakorda rahvastikuregister.

Võru linnavalitsuse vastus Andresele oli lakooniline: „Anneli ja laste elukoht omaniku õigustatud nõudmise alusel alates 11.12.2017 Võru linn.”

On kahtlus, et Riigikogu liige Anneli Ott on seganud Võru linnavalitsuse oma kuriteo jälgede peitmisse. Nimelt kui Võru linn teataks Andres Viitkinile laste uue elukoha, siis oleks võimalik anda asi politseisse, sest tegemist on allkirja võltsimisega. Nüüd aga kasutab Võru sotsialistlik linnavalitsus JOKK-skeemi, kus lihtsalt aadressi ei öelda, vaid märgitakse vastuses lakooniliselt: Võru linn. See võib tähendada mida iganes.

Huvitav oleks teada, kas kellelgi teisel peale Riigikogu liikme Anneli Oti on veel ametlik aadress lihtsalt Võru linn? Või on Anneli Ott ainus väljavalitu? Ja kuhu tulevad ja kes võtab vastu Annelile saadetud ametlikud kirjad ja teated?

Eesti on küll pealtnäha demokraatlik riik ja seaduse ees peaks olema kõik võrdsed, aga nagu näha, on olemas võrdsematest „võrdsemad”. Nagu öeldakse, see, mis on lubatud jupiterile, pole lubatud härjale.

Samuti on suur mõistatus, miks pressib Riigikogu liige Anneli Ott endale ja lastele vägisi sissekirjutust Võru linna, kui eksmees jättis talle suure maja Tsolgos. Anneli ise seda teemat kommenteerida ei taha. Eksmehe jaoks on see samuti suur müstika. Kas keegi teab vastust?

Kommentaarid

Viimased uudised