Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Täna pärastlõunal puhkes tulekahju Tartu raudteejaama juhtimiskeskuse keldris, mistõttu seiskus kogu Tartut läbiv rongiliiklus.

Kell 15.16 teatati tulekahjust Eesti Raudtee Tartu jaama juhtimiskeskuse keldris asuvas releeruumis, kus põlesid elektrikaablid. Tulekahju tagajärjel seiskus juhtimiskeskuse töö ning raudteeliiklus.

Eesti Raudtee pressiesindaja Monika Kaljusaar ütles Delfile, et inimesed põlengu tõttu viga ei saanud ning hoones viibinud jaamakorraldaja evakueeriti.

„Kui sündmuskoht meile üle antakse, siis hakkame tuvastama põlengu ulatust ja kahju,” ütles Kaljusaar.

Praegu on põlengu tõttu häiritud Tartu rongiliiklus ning ka ülesõitudel asuvate seadmete töö. „Eesti Raudtee poole pealt oleme saatnud ülesõitudele turvapatrullid, kes aitavad kohapeal liiklust reguleerida,” kinnitas Kaljusaar.

„Hetkel me ei oska veel prognoosida, millises ulatuses antud sündmus rongiliikluse korraldust mõjutab,” ütles Kaljusaar.

Lõuna päästekeskuse info kohaselt teatati tulekahjust Tartus Riia tänaval asuva Eesti Raudtee Tartu jaama juhtimiskeskuses 16. mail kell 15.16. Selgus, et keldrikorrusel asuvas releeruumis põlevad elektrikaablid. Päästjad piirasid tulekahju leviku ligi tunniga, kuid ruumid olid täis mürgist suitsu ning nende tuulutamine võttis aega. Tulekahju tõttu katkes juhtimiskeskuse töö ning mõneks ajaks seiskus rongiliiklus. Põlengu tekkepõhjus on selgitamisel.

Kommentaarid

Viimased uudised