Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Tõrva Loitsu asemel toimuvad sel aastal Tõrva Tule-Päevad ning loodusharidus- ja kultuuripäevad „Las jääda ükski mets“, mis algasid eile, saavad täna suure hoo sisse ja kestavad nädala lõpuni.

Nagu ikka toimub nendel päevadel mitmeid eripalgelisi ettevõtmisi. Kavas on nii traditsioonilisi üritusi, kui ka täiesti uusi ja omapäraseid sündmusi.

Sel korral juba kuuendat aastat toimuvad Tule-Päevad on omanäoline ürituste sari. Tõrva vallavanem Maido Ruusmann seletas, et kuna Tõrvat ehk pigilinna on alati saatnud tuli ja tõrv, siis iseloomustavad Tule-Päevad seda hästi. Seega ei tasu muretseda: ei puudu ka sel aastal ürituselt nii looduslik kui tehislik tuli.

Aga see ei ole ainuke kandev mõte nime Tõrva Tule-Päevad juures. „Ühtlasi on Tule-Päevad ka küllakutse kõigile meie sõpradele: tulge ja külastage meie ajaloolist ning mõnusat suvituslinna. Avastage kauneid randu ning võtke osa erinevatest kultuuri- ja spordisündmustest, mis meil viie päeva jooksul toimumas on. Tegevusi jagub nii hommikusse kui õhtusse,“ rääkis Ruusmann.

Sel aastal toimub palju tasuta kontserte. Näiteks on võimalik reedel kuulata täiesti tasuta Lepatriinut, Aropit ja Tõrvast pärit Freddy Tomingat ning ansambel Riffi. Laupäeva õhtul esineb aga täiesti tasuta Shanon ning toimub ka vaatemäng „Valguse vägi”, mis paneb proovile uue keskväljaku tehnilised lahendused. Pärast kontserte on laupäeval võimalik ka jalga keerutada Eesti esimeses munitsipaalööklubis, kus plaate mängib muuseas ka Riigikogu liige Yoko Alender.

Rohkem infot: https://www.facebook.com/events/283435542207584/ ja Tõrva valla kodulehel: http://torva.kovtp.ee/kalender

Kommentaarid

Viimased uudised