Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: erakogu

Politsei info kohaselt leiti Tartus Emajõe ääres kaduma läinud 25-aastase Aiti asjad, aga meest ennast ja telefoni mitte.

Tartu politseijaoskonna politseileitnant Siim Linnard rääkis, et otsingud kadunud mehe leidmiseks jätkusid ka eile, kui Emajõele sõidutati politseikaater. „Alustasime otsinguid jõel Turusilla juurest ning liikusime Ihaste silla suunas, kui märkasime Jõe Prisma lähistel Annelinna poolsel kaldal poolenisti vees olevat puupalki, mille peal oli Aitile kuulunud sülearvutikott koos arvuti ja mõne isikliku esemega, kuid mehe telefoni kotis ei olnud,“ vahendas politseileitnant.

Linnard lisas, et otsingumeeskond kontrollis leiukohas koheselt üle ka kaldaäärse, ent pilliroost ja võsast rohkem mehele kuulunud esemeid ega meest ennast leida ei õnnestunud. „Lisaks kammisid otsijad veelkord mõlemad Emajõe kaldal kuni Ihaste sillani läbi, paralleelselt vaatas ka kaatripatrull jõe kuni Ihaste sillani üle, kuid rohkem midagi eile ei leitud,“ märkis ta.

Piirkonnapolitseiniku sõnul jätkuvad otsingudki nüüdki, mil piirivalvekaater taas Emajõele väljub ning sonari ja allveerobotiga jõge ning jõepõhja uurima hakatakse. „Jätkuvalt on otsimas ka vabatahtlikud, kes tänagi Emajõe kaldapealseid ning võimalikke maa-alasid üle kontrollivad,“ teavitas ta.

25-aastane Aiti kadus Tartus 6. detsembri öösel Turusilla juures jäljetult.

 

Kommentaarid

Viimased uudised