Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Helen Solovjev

Täna, 13. detsembril esietendub Võru Kandle väikeses saalis MTÜ Müüdud Naer värske lastelavastus „Tähestikutajad“, mille on rühmatööna kokku pannud Madis Mäeorg ja Imre Õunapuu.  

Lavastus räägib loo kahest uudishimulikust vennast, kes satuvad toreda seikluse keerisesse. Nende kodus on üks tuba, kuhu on neil alati keelatud minna. Ühel öösel otsustavad poisid siiski salaja sinna tuppa hiilida ning välja uurida, mida see endas peidab. Toast leiavad vennad lugematu arvu muusikalisi instrumente, mida loomulikult kohe ka katsetama tormavad. Peagi saab selgeks, et toas varjab ennast ka Tähenärija, kes on kõik tähestiku tähed ära õginud ja tagavaraks peitnud. Poisid hakkavadki siis läbi mõistatuslike mängude ja muusika Tähenärijalt tähti tagasi kavaldama, et aabits saaks jälle terveks.

„Tähestikutajad“ on valminud rühmatööna. Rakvere Teatri näitlejad Madis Mäeorg ja Imre Õunapuu on kokku pannud lavastuse teksti, loonud uued laulud ning nad ise on ka publiku ees.

Etendused toimuvad 13. detsembril, 19. jaanuaril ja 21. veebruaril kokku viiel korral Võrus Kandle väikeses saalis. Piletid on müügil Võru Kandle kassas.

Vaata lisaks www.facebook.com/MuududNaer

Viimased uudised