Vaata, kes hääletasid automaksu poolt, kes vastu (kliki pildil)

Vaata, kes hääletasid automaksu poolt, kes vastu (kliki pildil)

Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Pilt: Igor Taro

Siseminister Igor Taro saab sotsiaalmeedias kriitikat, et on rahva raha eest omale uhke auto tagumiku alla saanud. Samas ei saa mees aru, et see raha tuleb maksumaksja taskust.

Taro on avaldanud endast pildi sotsiaalmeedias heleda nahksisuga Mercedese roolis. Taust on välismaine.

Taro kirjutas piirikontrolli taastamisest Poola piiridel. Nagu tema jutust võib aru saada, kasutas ta juhust ja käis veel kiiresti Poolas ära.

Üks kommentaator kirjutas: Näen, et oled meie raha eest omale korraliku auto tagumiku alla saanud!

Selle peale vastas Taro: Mittekorralikuga poleks mõtet, eks? Ma küll ei mäleta, et te mu isiklikus kasutuses oleva auto arveid oleksite tasunud. Tööauto on mõnevõrra tagasihoidlikuma varustusega ja sellega ma puhkusele ei sõida.

Kommentaator kirjutas: Tohhohh. Mis äriga tegeleme?

Sellega andis kommentaator mõista, et Taro elab rahva kulul ja ei saa ise sellest aru. Nagu öeldakse: võim korrumpeerib. Või õpetati talle seda Moskva ülikoolis, kust on pärit tema haridus?

Näib, et Taro võtab veel nö viimast, sest tema erakonna, Reformi sülekoera Eesti 200 toetus on langenud paari protsendini ja võimalused kuhugi valituks osutuda praktiliselt olematud.

Üks kommentaator võtab kogu asja kokku: Kaameratega jälgida ja salaja pangakontodel nuhkida ongi teie tase nagu hispaania teod ilmusid äkki ja lahti ei saa limukatest.

Viimased uudised