Tel. 5897 3482‬
info@lounaeestlane.ee

Reformierakond, mis on erakonna juhi Kaja Kallase rumaluse ja saamatuse tõttu võimust ilma jäämas, on viimases hädas asunud kasutama nn keelatud võtteid ehk välismaal Eesti mainet kahjustama ja teiste erakondade liikmeid töötlema.

Lõunaeestlasele teadaolevalt on tehtud juba pakkumisi Keskerakonna ja Isamaa poliitikutele, et nad Reformierakonna poole üle tuleksid. See on Eesti poliitikas uus tase.

Lisaks kasutatakse sama trikki kui siis, mil Taavi Rõivas valitsusjuhi kohalt tagandati: mustatakse Eestit välismaal. Tookord õõnestasid reformarid Eesti mainet juttudega kremlimeelsest vasakpöördest, nüüd räägitakse natslusest. Samas teavad kõik, et Rahvaliidust välja kasvanud EKRE on kõike muud kui natsipartei. Pigem võiks natsluses süüdistada Reformierakonda, mille liikmed tähistasid Tartus Hitleri sünnipäeva.

Kummaliseks peetakse ka seda, et kui Reform süüdistab Keski juhti Jüri Ratast võimuihaluses, siis oma silmas palki ei nähta. Kaja Kallase ja Refromi võimuiha on selgelt palju suurem, seda näitab erakonna noorte kutsikate ässitamine peaminister Jüri Ratase kallale valimiste eelõhtul. Seegi on Eesti poliitikas pretsedenditu.

LÕUNAEESTLANE

Kommentaarid

Viimased uudised