Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

TV3 saates „Rahvabänd 2017” finaali jõudnud Värska ansambel „Sinu naine” lubab võidu korral auhinnaks oleva külmkapi kinkida Värska noortekeskusele ning loodab pühapäevases finaalsaates lõunaeestlaste marulist toetust.

Viie-aastase pausi järel Rahvabändi saate jaoks kokku tulnud Värska bänd „Sinu naine” jõudis endalegi üllatuseks saate finaali, kus sel pühapäeval ollakse vastamisi ansambliga „Elumees”.

„Tuleb ränk rebimine,” tunnistab „Sinu naine” ninamees Vaido Uibo Lõunaeestlasele.

Arvestades, et saatesarja võitja selgitatakse välja telefonihääletusel, loodab Uibo, et pühapäeva õhtul on kogu Lõuna-Eesti nende selja taha koondunud ning helistab nad saate võitjaks.

Järgneb intervjuu Vaido Uiboga.

Miks otsustasite saates osaleda?

Kui pakkumine tuli, mõtlesime päris pikalt enne kui jaatava vastuse andsime. Kuna ansambel pole viis aastat tegutsenud, olid kõhklused suured, kuid küllap seto hing ja veidi edevust on need märksõnad, mis sellele otsusele kaasa aitasid.

Igapäevarutiinist väljatulek ja igatsus taas püünele jõuda ning end rahvale näidata, olid piisavad argumendid, et saatesse minna.

Millised olid lootused enne saadet?

Suuri ootusi meil polnud ja ei saanudki olla. Polnud ju täpsemalt teada, milliseks see saade kujuneb. Kuna tegemist esimese hooajaga ning seetõttu midagi karta või oodata ei osanudki. Aga juba see, et meid vähemalt ühe korra televiisoris näidatakse oli suur asi.

Milliseid kogemusi on bänd teles esinemisega juurde saanud?

Saadete salvestus oli kogemus omaette. Üks asi on see, mida me pühapäeva õhtul telekast näeme, teine aga see, mis reaalselt kaamerate ees toimub ja see reaalne saate salvestuse protseduur oli küll aeganõudev, aga omamoodi äge.

Oleme küll varasemalt erinevate koosseisudega teles esinenud, aga et me niipalju eetriaega saame, poleks osanud arvata.

Muudab see midagi edaspidi?

Muudab seda, et kui meid järgmistesse telesaadetesse kutsutakse, teame enam-vähem, mida oodata. Aga tegelikult oleme juba praegu võitnud, sest reklaam ja kogemus on meile palju juurde andnud. Fännide hulk on oluliselt kasvanud, mängugraafik täitub hoogsalt ja ideid ning plaane, kuidas bändiga edasi toimetada, on palju.

Kui peaksite saate võitma, siis miks otsustasite auhinnaks oleva külmiku just Värska noortekeskusele kinkida?

Neljaks me seda ei sae ja valikus oli kas vanadekodu või noortekeskus. Kuna noortekal oli enda oma just lagunemas siis sai nende kasuks otsustatud.

ARVED BREIDAKS


Warning: Undefined array key "pages" in /data01/virt43547/domeenid/www.lounaeestlane.ee/htdocs/wp-content/plugins/facebook-messenger-customer-chat/facebook-messenger-customer-chat.php on line 181