Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Politsei palub kaasabi selgitamaks ligi kolm nädalat tagasi Tartumaal kadunuks jäänud 46-aastase Tiidu asukohta.

Mehe tuttavad nägid Tiitu viimati 22. aprilli õhtul Kärkna tanklas, umbes kolme kilomeetri kaugusel oma elukohast. Pärast seda on tema asukoht teadmata.

Ühe tuttava kinnitusel oli mees kadumise õhtul tugevate joobe tunnustega. Tankla ümbruse kontrollimisel leiti mehele kuuluv kott isiklike esemetega, kuid meest lähedusest ei leitud. Kuna mehel telefoni kaasas ei ole, puudub võimalus tema asukoha positsioneerimiseks.

Politseile on teada, et mehe tavapärane liikumisteekond viis üle Amme jõe raudteesilla. Kontrollitakse nii silla ümbrust kui ka jõeservasid.

Politsei on suhelnud Tiidu tuttavatega, kes tema asukohast midagi ei tea. Praegu kontrollitakse Tiidu suvilat ja selle ümbrust leidmaks märke sellest, kuhu mees võis minna. Ühtlasi on Tiidu kirjeldus antud politseipatrullidele, kes kontrollivad piirkonda jäävaid teid ja küsitlevad kohalikke inimesi. Haiglas viibivate inimeste nimekirjade kontroll ei ole samuti tulemust andnud.

Paraku pole politseile teada, mida mees seljas võis kanda peale selle, et nii jope kui ka püksid olid tumedad.

Kellel on infot kirjeldatud mehe asukohast palume teada anda telefoninumbril 73 08 747 või politsei infotelefonil 612 3000.

LÕUNAEESTLANE

Kolmapäeva pärastlõunal kadunuks kuulutatud 14-aastane tüdruk leiti mõni tund hiljem Tartumaalt elus ja tervena.

„Hädaabinumbril laekus vihje, et otsitav tüdruk võib viibida Tartumaal. Politseipatrull kontrollis antud aadressi ning sealt tüdruk ka leiti. Tema elu ega tervis õnneks ohus ei olnud,” vahendas Lõuna prefektuuri pressiesindaja.

„Kuna tegu on siiski alaealisega, toimetab politsei ta turvaliselt vanemate juurde tagasi,” lisas ta.

Tüdruk lahkus Harjumaal Sauel asuvast kodust Tartusse poiss-sõbrale külla 14. aprillil ning pidi tagasi koju minema 23. aprilliks. Viimati oli emal lapsega kontakt 24. aprilli õhtul, kui nad telefonitsi tülitsesid. Pärast seda lülitas tüdruk telefoni välja ning samamoodi oli välja lülitatud ka noormehe telefon, kellega tüdruk arvati koos olevat.

LÕUNAEESTLANE

Politsei poolt reedel kadunuks kuulutatud 47-aastane Viktor leiti samal päeval surnuna.

Mäksa vallas metsas jalutanud inimene leidis Viktori kasutatud sõiduki ning selle juurest ka mehe surnukeha.

Otsingute käigus kogutud info ei anna alust mehe surmas kuritegu vōi ōnnetust kahtlustada, lisas Lõuna prefektuuri pressiesindaja.

Viktorit nähti viimati 1. märtsi hommikul pärast kella 7 Tartus Ravila tn 61 maja parklas, kus on tema töökoht. Mees lahkus sealt oma halli värvi Dacia Sanderoga.

Lõunaeestlane


Warning: Undefined array key "pages" in /data01/virt43547/domeenid/www.lounaeestlane.ee/htdocs/wp-content/plugins/facebook-messenger-customer-chat/facebook-messenger-customer-chat.php on line 181