Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Tartus Raadil tegi esmaspäeval uksed lahti Eestis esmakordselt ehitatud peapeal maja, mille vundament vaatab taeva poole ning ruumides on asjad harjumuspäratult nihkes.

Üks asi on kindel: sellist tunnet, mida kogete Tagurpidimajja sisenemisel te tõenäoliselt ühestki teisest lävepakust üle astudes ei koge. Tõsi, lävepakust te ju üle ei astugi, sest lävepakk on hoopis teie pea kohal.

Õigupoolest pole peale ühe asja seal mitte miski õigel kohal, sest kõik, mis peab olema all, on üleval ja vastupidi. Pika otsimise peale võib leida ainult ühe asja, mis tõesti asub ettenähtud kohas – suitsuandur, mis asub küll põrandal, aga põrand on selles majas ju ülal.

Majja sisenedes kulub täiskasvanud inimesel muutlike oludega kohanemiseks umbes viis minutit, kuid lapsed tunnevad end selles „peapeal” olekus üsna ruttu koduselt ja suudavad isegi joosta.

Koduks Tagurpidi maja kellelegi siiski ei saa ning ka ööbimisvõimalus seal vähemalt esialgu puudub, kinnitas maja üks omanikke Kuldar Leis.

ARVED BREIDAKS

VAATA LISAKS: VIDEOLUGU|Maja, nagu maja ikka, ainult et tagurpidi


Warning: Undefined array key "pages" in /data01/virt43547/domeenid/www.lounaeestlane.ee/htdocs/wp-content/plugins/facebook-messenger-customer-chat/facebook-messenger-customer-chat.php on line 181