Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

24. oktoobril möödub aasta Parksepa keskkooli õpilase Markkuse kadumisest, mille puhul tegid otsingutega seotud ametkonnad kokkuvõtteid ja vahetasid teavet plaanidest.

Maavanem Andres Kõivu kutsel kogunes kolmapäeval Markkuse otsinguid läbi viinud ja otsinguid toetanud ametkondade koostöövõrgustik, teatas maavalitsus.

Kriisinõustaja Tiina Naarits-Linna juhtimisel toimunud kohtumisel jagati omavahel teavet läbiviidud tegevustest ja edasistest plaanidest ning sõnastati kogemusel põhinevad tähelepanekud, mis on olulised edaspidise turvalisuse ja emotsionaalse toimetuleku suurendamisel.

Esindatud olid Võru maavalitsus, Parksepa keskkool, Võru politseijaoskond, Kaitseliidu Võrumaa malev, Võru ja Rõuge vallavalitsus ja Võrumaa Rajaleidja keskus.

Politseiuurijad töötavad endiselt selle nimel, et selgitada juhtunu üksikasju ning kui kellelegi on teada uurimisele kaasa aitavaid fakte, oodatakse neid e-postil talis.thal@politsei.ee või telefonil 786 8248.

17-aastane Markkus Ansberg jäi kadunuks 24. oktoobri öösel. Teadaolevalt nähti teda viimati Koidula tänaval asuva ööklubi ees.

Lõunaeestlane


Warning: Undefined array key "pages" in /data01/virt43547/domeenid/www.lounaeestlane.ee/htdocs/wp-content/plugins/facebook-messenger-customer-chat/facebook-messenger-customer-chat.php on line 181