Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Alates 4. septembrist lisab Lux Express Võrust Tartusse täiendava väljumise kell 9.45, teatas ettevõte.

Lux Expressi kommertsjuhi Märt Sibriku sõnul on Võru reisijad Tartusse sõitmise võimalust juba pikemat aega oodanud.

„Meil on hea meel, et maanteeameti liinilubade komisjon kiitis lõpuks heaks meie ettepaneku peatuse tegemiseks ja andis meile selleks vastava loa,” rääkis Sibrik.

„Sellega on lõpuks lahenenud olukord, kus Võrust Tartusse sõita soovijad pole selleks vastavat piletit osta saanud, kuigi tegelikult oleme niikuinii Tartus peatunud Tartust Tallinnasse sõitjate peale võtmiseks,” lisas ta.

Võru-Tartu buss peatub Tartu bussijaamas kell 11 ning pärast seda ka Näituste peatuses. Sarnaselt varahommikuse väljumisega saavad reisijad sõita edasi kella 13.30-ks Tallinnasse.

LÕUNAEESTLANE

Lux Express langetab Tallinn-Tartu liinil kuni 26-aastastele reisijatele piletite alghinda ja muudab hinnakirja dünaamiliseks.

Kui täispilet maksab Lux Expressil Tallinn-Tartu liinil 8 kuni 12 eurot, siis kuni 26-aastastele noortele hakkavad piletid maksma 5.20 kuni 7.80 eurot, teatas ettevõte.

„Nii nagu teiste piletite puhul hakkavad ka noortele mõeldud piletite erihinnad sõltuma nõudlusest ja pileti ostu ajast. Samas jääb noorte erihind alati madalamaks kui kõige madalam täispileti alghind,” ütles ettevõtte müügijuht Sander Lõhmus.

Lõunaeestlane


Warning: Undefined array key "pages" in /data01/virt43547/domeenid/www.lounaeestlane.ee/htdocs/wp-content/plugins/facebook-messenger-customer-chat/facebook-messenger-customer-chat.php on line 181