Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Põlva vallas juhtus teisipäeva hommikul raske liiklusõnnetus, milles said viga auto roolis olnud naine ja kaks väikelast.

Teade õnnetusest laekus häirekeskusele hommikul mõned minutid enne kella üheksat. Esialgsetel andmetel kaldus 22-aastase naise juhitud sõiduauto Volkswagen Passat Põlva vallas Rosma külas Ringtee 6. kilomeetril paremale poole teelt välja ning põrkas otse vastu betoonist teetruupi.

Kokkupõrke tagajärjel paiskus sõiduauto maanteekraavist kõrvalteele ning maandus ratastele, teatas Lõuna prefektuuri pressiesindaja.

Liiklusõnnetuses said viga kõik kolm autos viibinud inimest. Juhi kõrvaistmel turvatoolis olnud ning peagi kolmeseks saava tüdruku viisid meedikud Põlva haiglasse ja seejärel Tartu Ülikooli Kliinikumi lastekliinikusse. Juhi taga turvatoolis olnud 1-aastane üliraskes seisus poiss ning autoroolis olnud naine viidi Tartu Ülikooli Kliinikumi.

Politsei teatel oli naine roolis magama jäänud.

Esirehv liialt kulunud

Sündmuskohal töötanud politseinike sõnul oli autoroolis olnud naine kaine, tal oli esmane juhtimisõigus ning kõik autos viibinud kasutasid turvavarustust. Sõiduki lähemal vaatusel tuvastasid korrakaitsjad, et selle esimene parempoolne rehv oli ülemäära kulunud.

Kagu politseijaoskonna vanemkomissar Toomas Lihtmaa paneb roolikeerajatele südamele, et liikluses võib osaleda üksnes tehniliselt korras sõiduvahendiga.

„Seejuures on oluline, et ka auto rehvid vastaksid nõuetele ning et need ei oleks ülemäära vanad. Samuti ei tohi juht alahinnata valvsust, turvavarustuse kasutamist ning puhanud pead,” lausus Lihtmaa.

Õnnetuse üksikasjade uurimiseks alustas politsei kriminaalmenetlust, mida juhib Lõuna Ringkonnaprokuratuur.

LÕUNAEESTLANE

Lasva vallas kolmapäeva õhtul toimunud auto ja teele jooksnud põdra kokkupõrke järel viidi haiglasse autojuht ja reisija.

Õnnetus juhtus kella 22.20 ajal Võru-Räpina maantee 5,3. kilomeetril, kus 32-aastase mehe juhitud sõiduautole Opel jooksis vasakult poolt sõiduteele põder, kellega toimus kokkupõrge.

Autojuht ja kaasreisijaks olnud 63-aastane naine toimetati Lõuna-Eesti Haiglasse.

Põder hukkus.

LÕUNAEESTLANE

Värska vallas laupäeva õhtul juhtunud liiklusõnnetuses sai vigastada 82-aastane mees.

Õnnetus juhtus kella 17.47 ajal Määsovitsa külas, kus 82-aastane mees sõitis sõiduautoga Volkswagen Passat külavaheteel vasakule teelt välja, vastu puud.

Sõiduki juht toimetati Tartu Ülikooli Kliinikumi.

LÕUNAEESTLANE


Warning: Undefined array key "pages" in /data01/virt43547/domeenid/www.lounaeestlane.ee/htdocs/wp-content/plugins/facebook-messenger-customer-chat/facebook-messenger-customer-chat.php on line 181