Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Põlva maakonna lasterikaste perede aitamiseks korraldatakse tänavu kaks koolitarvete kogumise kampaaniat, teatas Põlva maavalitsus.

Käesoleval nädalal Selveris toimuvale „Lapsed kooli” kampaaniale lisandub järgmise nädala lõpus Põlva Kaubamajas ja Räpina Konsumis toimuv korjandus „Põlvamaa lapsed kooli”.

Poekülastajal on võimalik osta näiteks vihikuid, joonistusvahendeid või teisi kooliks vajalike asju ning jätta ostetud kaup annetuskärusse.

Kohapeal jagavad vabatahtlikud kampaaniaflaiereid, millega saab koolitarvetelt 10-protsendise allahindluse.

Lasterikaste perede ühing ootab kampaania toetuseks appi ka vabatahtlikke, kes oleksid nõus kahel päeval inimesi kauplustes annetama kutsuma.

„Meil on väga hea meel, et Põlva Tarbijate Ühistu soostus koolitarvete kogumist laiendama ka enda kauplustesse Põlvas ja Räpinas. Nii saavad rohkemad lasterikkad pered abi kooliminevate laste vajalike asjadega varustamisel,” ütles Põlvamaa Lasterikaste perede ühingu esinaine Leida Kello.

LÕUNAEESTLANE


Warning: Undefined array key "pages" in /data01/virt43547/domeenid/www.lounaeestlane.ee/htdocs/wp-content/plugins/facebook-messenger-customer-chat/facebook-messenger-customer-chat.php on line 181