Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Tartus purustati ööl vastu neljapäeva Kuperjanovi tänaval asuva kaupluse aknaklaas ning varastati 3202 eurot maksev konjak.

Kella 3.35 aset leidnud varguse järel asus kuriteos kahtlustatava jälge ajama teenistuskoer Dexter (pildil), kes juhatas politseinikud Pepleri tänava maja õuele, kus oli maas näha ka verd, vahendas Lõuna prefektuuri pressiesindaja.

Eeldades, et kuriteos kahtlustatav on edasi liikunud sõidukiga, selgitas politsei korrapidaja taksodispetšeritega suheldes välja, et otsitav mees istus Pepleri tänaval taksosse ning sõitis sellega Peetri tänavale.

Kahtlustatakse noormeest

Peetri tänava kortermaja ees võttis Dexter taas otsitava jälje üles ning tiris korrakaitsjad maja keldrisse, kus oli peidus 17-aastane noormees.

Hinnalist konjakit mehe juurest ega tema elukohast ei leitud. Noormees peeti kuriteos kahtlustatavana kinni ning ta toimetati arestimajja. Vigastatud kätega mehele andsid meedikud esmaabi ning ta paigutati kainenema.

Kriminaalpolitseinike töötulemusena õnnestus neljapäeva hommikul kätte saada ka hinnaline konjak.

Lõunaeestlane


Warning: Undefined array key "pages" in /data01/virt43547/domeenid/www.lounaeestlane.ee/htdocs/wp-content/plugins/facebook-messenger-customer-chat/facebook-messenger-customer-chat.php on line 181