Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Valimisliit „Võrokene” esitas teisipäeval Võru linna valimiskomisjonile volikogu kandidaatide nimekirja, kuhu kuulub 17 inimest.

„Kui riigieelarvest toetust saavad erakonnad kulutavad maksumaksjalt saadud raha suurte plakatite ülespanekule, siis meie nimekirjas kandideerivad lihtsad Võru inimesed, kes ka tegelikult muretsevad Võru linna käekäigu ja tuleviku pärast,” ütles valimisliidu „Võrokene” eestvedaja Jüri Kaver.

Valimisliidu „Võrokene” nimekirja kuulub tema sõnul 17 inimest, kes tegutsevad väga erinevatel elualadel.

„Meie sõnum on lihtne,” jätkas Kaver, „soovime, et Võrus pääseks elu taas kännu tagant minema ning ühe retseptina pakume välja veekeskuse rajamise, mis elavdaks turismi ja parandaks meie inimeste valikuvõimalusi.”

„Usun, et see eesmärk on vastuvõetav kõigile, mistõttu oleme volikogus avatud koostööks kõigi sinna valitavate nimekirjadega,” lisas Kaver.

LÕUNAEESTLANE

Võru linnakodanikest moodustatud valimisliit „Võrokene” võtab nelja aasta eesmärgiks rajada Võrru ujulaga veekeskus.

„Veekeskuse rajamine on meie valimisliidu keskne eesmärk, mille jaoks küsime eelseisvatel valimistel Võru linna elanike toetust,” ütles valimisliidu „Võrokene” eestvedaja Jüri Kaver.

„Paraku pole linnas võimul olnud erakonnad pikkade aastate jooksul suutnud võrulaste jaoks korralikku spaa- ja ujulateenust kättesaadavaks muuta, mistõttu tuleb võrokestel endil see teema üles võtta,” lisas Kaver esmaspäeval avaldatud teates.

Veekeskuse rajamine ergutaks tema sõnul oluliselt ka Võru turismiettevõtjate, kaupluste ja teiste teenusepakkujate äri.

„Korralik veekeskus tähendab ühelt poolt kvaliteetset heaoluteenust võrumaalastele, aga ka uusi töökohti meie inimestele,” lisas Kaver. Otse ning kaudselt pakuks veekeskus tema andmeil tööd vähemalt sajakonnale inimesele.

„Võru vajab edasiseks arenguks uut hoogu ning omanäoline, kvaliteetset teenust pakkuv veekeskus on kindlasti midagi sellist, mille järgi Võru linna tulevikus tundma hakatakse,” lausus Kaver.

LÕUNAEESTLANE


Warning: Undefined array key "pages" in /data01/virt43547/domeenid/www.lounaeestlane.ee/htdocs/wp-content/plugins/facebook-messenger-customer-chat/facebook-messenger-customer-chat.php on line 181