Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Jalgpalliliidu litsentsikomisjon otsustas anda Võru jalgpalliklubile FC Helios esiliiga B-litsentsi ning klubi asub võistlema Eesti meistrivõistluste II liigas.


„Vaja on seda [litsentsi] selleks, et klubi organisatoorse töö ning ka treeningute ja sportliku poole kvaliteet tõuseks,” rääkis Võru Heliose tegevjuht Jaanus Vislapuu. „Kuigi me ei ole veel nii kõrgel tasemel klubi, vastavad meie klubi töö, meie personal, meie teadmised-oskused ja kvaliteet vähemalt esiliiga B-tasemele.”

Litsentsi saamiseks tuli klubil täita nõuded personali, taristu, noortetöö ja muu vajaliku suhtes.

„Meil on suur hulk järelkasvuvõistkondi, noortetöö, naistetöö, meil on treenerite arendamise kava, mängijate arendamise kava, õppekava, mille järgi jalgpallikool tegutseb,” jätkas Vislapuu. „Meil on vastavad isikud, kes seda kõike ellu viivad, ning klubi struktuur vastab jalgpalliliidu esitatud nõuetele.”

Ettevalmistused uueks hooajaks juba käivad ning pühapäeval, 12. veebruaril alustab Võru Heliose esindusmeeskond kontrollmänge.

II liigas algavad mängud märtsi lõpus ning IV liigas, kus mängib klubi duubelmeeskond, aprillis. Klubi naiskond mängib rahvaliigas ning noorteliigades ollakse tänavu esindatud seitsmes vanuseklassis, teatas klubi pressiesindaja.

Lõunaeestlane