Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Pilt: Räpina VV

Räpina valla kõrgemateks tunnustusteks on aukodaniku tiitel, mida antakse mitte tihedamini kui kord viie aasta jooksul ning kuld- ja hõbemärgid.

Tunnustuste saajad selguvad volikogus hääletamise teel ja nii ka üleeile, 19. jaanuaril toimunud volikogu istungil – Räpina valla kõrgemad tunnustused pälvib üheksa kodanikku, edastas vallavalitsus.

Aukodaniku nimetus antakse Räpina valla erilise austusavaldusena üksikisikule, kelle töö, tegevus ja isiklik eeskuju majanduse-, kultuuri-, hariduse-, spordi-, sotsiaal- või mõnes muus valdkonnas on pikema perioodi vältel silma paistnud erilise tulemuslikkusega ja kes on mõjutanud oluliselt valla arengut.

Räpina valla aukodaniku tiitli pälvib pikaaegne koolijuht ja aastaid endise Veriora valla volikogu töös osalenud sh esimehe ametit pidanud Rein Raadla.

Räpina valla kuldmärk antakse füüsilisele isikule eesmärgiga avaldada tunnustust suure panuse andmise eest Räpina valla arengusse või märkimisväärsete teenete eest Räpina valla maine tõstmisel.

Räpina valla kuldmärgi saajad on Räpina haigla kirurg Stepan Sahnjuk, Räpina vallavalitsuse sotsiaaltööspetsialist Karmen Kukk ja Räpina valla kultuurikeskuse juhataja Marge Trumsi.

Räpina valla hõbemärk antakse füüsilisele isikule eesmärgiga avaldada tunnustust kauaaegse tulemusliku töötamise eest volikogus, vallavalitsuses, valla hallatavas asutuses, valla asutatud mittetulundusühingus või sihtasutuses.

Räpina valla hõbemärgi saajad on ettevõtja ja kohaliku mälumängu seltsi eestvedaja Mait Meensalu, Räpina haigla õendusjuht Taimi Randma ning pikaaegsed õpetajad Valentina Narruskberg, Rita Kahu ja Ene Järve.

Tunnustused antakse üle 26. veebruaril 2022 toimuval Räpina valla tänuõhtul.

Viimased uudised