Käsipalli meistriliiga teine ring algas teisipäevase Põlva-derbiga, kus tiitlikaitsja Serviti alistas oma reservmeeskonna Coopi 35:22 (14:13). Serviti tõusis 13 punkti peale ja vähemalt ajutiselt tänu paremale väravate vahele liidriks, ent samal pulgal olev HC Kehra/Horizon Pulp&Paper peab kaheksanda vooru kohtumise homme. Coop on kaheksa punktiga neljas.

Tiitlikaitsjat juhendas selles kohtumises abitreener Rein Suvi, samas kui sünnipäevalaps Kalmer Musting Coopi treeneripingil istus. Serviti tegi hea alguse ning pääses juhtima 3:0, enne kui Otto Karl Kont kuuendal minutil noorte poolel avavärava viskas. Neli minutit hiljem juhtis tänavuses avavoorus 33:21 võidu saanud Serviti 6:3.

Siis vähendasid Mathias Rebane ja Markel Veiko vahe minimaalseks ning 14. minutil Tõnu Jõks viigistas. Veidi hiljem viis Veiko oma õhtu kolmanda tabamusega Coopi 8:7 ette, ent Raiko Rudissaar ja Siivo Sokk vastasid meistermeeskonna poolelt.

Seisul 9:9 tõrjus Christofer Viilop Stanislav Holodjuki karistusviske, kuid peagi rebis Serviti tänu Hendrik Varuli kahele täpsele viskele ette 12:10. Coop seadis uuesti tabloole viigi, aga vaheajale mindi pärast Ülljo Pihuse tabamust Serviti 14:13 eduseisul.

Teise pooltunni algul jõudsid noored põlvalased viigini ja läksid Priit Jõksi väravasti 16:15 ettegi, kuid siis tegi Serviti võimsa 5:0 vahespurdi, mille lõpetuseks Henri Hiiend tabloole numbrid 20:16 seadis. Paar minutit hiljem tabas hooaega Coopis alustanud ja siis Servitiga liitunud Alfred Timmo kaks korda järjest ja seis oli juba 22:17.

Musting kasutas 41. minutil ära viimase minutilise mõtlemisaja, aga tagasiteed võiduheitlusse ei leitud. Viimased 20 minutit kuulusid Servitile skooriga 17:5 ja kogu mäng võideti 35:22. Timmo ja kolmapäeval 23. sünnipäeva tähistav Varul viskasid kaheksa väravat, Holodjuk lisas viis. Coopi poolel olid täpsemad Rebane kuue, Veiko ja Priit Jõks nelja tabamusega.