Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Laupäeval, 5. septembril naiste Meistriliiga 13. voorus oli Lootose naiskonna vastaseks Nõmme Kalju FC. Mängu eel oli võistkond keerulises seisus.

Mitmete vigastatud mängijate eemalejäämise tõttu tuli algkoosseisus kohtumist alustada paljudel noorematel ja väiksema mängukogemusega mängijatel. Lootospargis toimunud mängus viisid kapten Ave-Lii Laas ja Kristin Kukli kodunaiskonna poolajaks 2:0 juhtima. Teisel poolajal lõi Lootose kasuks veel ühe värava Ita Lillo ja mäng võideti tulemusega 3:0.

Meistrivõistlusi juhib täiseduga (39 punkti) Tallinna FC Flora. Järgnevad Saku Sporting (30), JK Tallinna Kalev (27), Pärnu JK Vaprus (21 punkti). Lootos hoiab 16 punktiga tabelis viiendat kohta, edestades JK Tuleviku, Tartu Tammeka  ja Nõmme Kalju naiskondasid.

Naiskonna järgmine mäng on 13. septembril kell 15 Tartus Tamme staadionil kus mängitakse põhiturniiri viimase vooru kohtumine kohaliku Tammekaga.