Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Laupäeval, 25 .juulil võõrustas Põlva Lootose naiskond jalgpalli naiste Meistriliiga avaringi viimases voorus Tartu JK Tammekat.

Lootos asus kapten Ave-Lii Laasi 7.minutil ja ründaja Kärt Hüdsi 14. minutil löödud väravatest 2:0 juhtima. Edu suudeti hoida kohtumise lõpuni ja võit tõstis Lootose Liigatabelis kolmandaks.

Meistrivõistlusi juhib Tallinna FC Flora. Teisel kohal asub 15 punktiga Saku Sporting, kellega Lootos mängib 1. augustil kell 14 Lootospargis.

Lootos mängis koosseisus: Birgit Rammo (vv), Kati-Karoli Silla (85`Keitlyn Metsmaa ), Keidi Käis, Karmen Piirimaa, Aiki Suits, Ita Lillo, Kristin Kukli, Ave-Lii Laas (kapten), Indra-Liz Nemvalts, Helene Lumi (90+1`Marianne Veberson), Kärt Hüdsi (85`Anette-Laureen Linnuste). Varus: Imbi Hoop, Keitlyn Metsmaa, Marianne Veberson, Anette-Laureen Linnuste. Peatreener Kaido-Meinhard Kukli, füsioterapeut Margret Help.