Pühapäeval, 28. aprillil võistlesid jalgpalliklubi Lootos Põlva ja Viluste treeninggruppide tüdrukud Tartus U11 vanusegrupi turniiril, kust tüdrukutele tuli kolmas koht.

JK Tammeka poolt korraldatud võistlusel osales kuus võistkonda, kes kõik omavahel läbi mängisid. Pisut aukartlikult alustanud Lootose tüdrukud kaotasid esmalt hilisemale võitjale SK Barca ja teise koha saanud JK Tammeka valgele võistkonnale ühesuguse tulemusega 1:3, kuid alistasid seejärel tulemusega 3:1 JK Tallinna Kalevi ja JK Tammeka sinise ning 2:1 Pärnu JK Vapruse võistkonna. Kokkuvõttes tüdrukutele kolmas koht ja pronksmedalid.

Võistkond osales koosseisus: Jette-Ly Assor, Helena Hakk(vv), Hanna-Mariin Hüdsi, Kirke Lepp, Säde Lillo(k), Ly Anette Musting, Raneli Piirisild, Miialii Rinne, Lemme Salf, Britt-Marii Vija, Grete-Ly Vija. Treenerid Ave-Lii Laas ja Kaido-Meinhard Kukli