Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Politsei pilt.

Politsei palub avalikkuse abi, et leida üles Viljandi vallas kaduma läinud 35-aastane Ülle.

Politsei sai teate Ülle kadumisest eile õhtul, mil lähedased andsid teada, et naine ei ole koju oma lähedaste juurde naasnud. Pere sõnul oli naine pealelõunal umbes kella 15.30 Vesijärve külas bussi pealt maha tulnud ning edasi kodu suunas kõndima hakanud. Paraku naine sel õhtul aga oma koju Vesijärve külas ei naasnud. Mobiiltelefon on tal välja lülitatud ning lähedaste sõnul pole naine selliselt varem perele sõna jätmata ööseks kodust eemale jäänud.

Politsei alustas kohe info kogumisega ja ümbruskonna kontrollimisega. Politseinikest, sugulastest, vabatahtlikest ning päästeametnikest koosnenud otsingumeeskond kontrollis ööl vastu tänast üle nii naise kodukandi kui selle lähiümbruse. Muuhulgas kontrolliti üle kõik teele jäävad talud, drooniga vaadati linnulennult üle kogu piirkond ning lisaks vaadati soojuskaameratega üle ka piirkonda jäävad veesilmad ja kaevud. Paraku ei ole õnnestunud naist käivitatud otsingu käigus leida. Otsingud jätkub.

Ülle on umbes 165 cm pikk ja keskmise kehaehitusega. Tal on pruunid õlgadeni ulatuvad juuksed, mida kannab tavaliselt patsi panduna. Üllel oli jalas tumedad püksid ning seljas sinise-valgetriibuline triiksärk, peas sinine peapael ja seljas väike seljakott.

Politsei palub kõigil, kes on Üllet pärast 27. augusti pealelõunat näinud või omavad infot tema praeguse asukoha kohta, anda sellest teada hädaabinumbril 112.

Viimased uudised