Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Võru linna juhid küll peavad pidu peo otsa ja teevad juba pikemat aega rahva raha eest omale uhket Riigikogu valimiskampaaniat, aga samas on linna tähtsaim sild varimisemisohus.

Võru Vabaduse tänava silla kõnnitee plaadid on nii hullus olukorras, et võivad iga hetk jalge all murduda. Sellel sillal liigub palju inimesi, teiste seas nii lapsed kui lapsekäruga emad, kes võivad alla sadada ning kaela murda.

Sama lugu oli aasta tagasi, aga siis parandati plaadid enne kohalikke valimisi kiiruga ära. Nüüd on samad plaadid vähem kui aastaga täiesti lagunenud. Tekib küsimus, kas Võru linnapea meisterdas need plaadid oma Rõuge kodus kiiruga ise valmis, et enne valimisi end paremast küljest näidata?

Kuivõrd linnapea Lõunaeestlase teravaid küsimusi juba pikemat aega ignoreerib, siis palun, linnavalitsuse töötajad, juhtige härra tähelepanu lagunenud sillale. Võib aru saada, et linnapea soov Riigikokku pääseda on nii suur, et muuks enam aega ei jää, aga linnakodanike elu ja tervis maksavad ka midagi. Itaalia Genoa kurb näide peaks olema kõigil veel silme ees.

Kommentaarid

Viimased uudised