Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

jüri pallo

Võru kohalikeks valimisteks loodava valimisliidu „Põliskeskerakondlased” üks asutajaid Jüri Pallo sai reede hommikul kinnituse, et ta heidetakse selle sammu eest Keskerakonnast välja.

„Võrumaa piirkond oli juba enne eile [neljapäeva] õhtul toimunud põliskeskerakondlaste üritust vastu võtnud otsuse Jüri Pallo erakonnast välja arvata,” teatas riigikogu liige ja Keskerakonna Võrumaa piirkonna juhataja Anneli Ott.

„Pallo käitumine on kahjuks juba ammu ületanud mõistlikkuse piirid ja tema käitumine meie erakonna liimete vastu on olnud ebaeetiline,” lisas ta.

Neljapäeva õhtul kogunesi Võru pastoraadi majja Edgar Savisaart toetavad Võrumaa keskerakondlased, kellele tutvustati kava osaleda eelseisvatel kohalikel valimistel Võrus valimisliidu „Põliskeskerakondlased” nime all.

Juba neljapäeva õhtul teatas põliskeskerakondlaste eestvedaja Jüri Pallo, et suure tõenäosusega heidetakse ta erakonnast selle tegevuse pärast välja.

Reede hommikul, kui tema väljaheitmise otsus teatavaks sai, kinnitas ta Lõunaeestlasele, et parteist väljaviskamise otsus ei tekita temas mingeid emotsioone.

„Emotsioone pole. Ei rõõmu, ega kurbust. Võtan teadmiseks ja jätkan oma tegevust,” ütles Pallo.

„Lõhe erakonnas on tekkinud, aga meie pole seda taotlenud. Meie soov on Keskerakond uuesti ühtsena üles ehitada,” lisas ta.

Arved Breidaks

Viimased uudised