Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Otepää VV

Nagu traditsiooniks juba saanud, toimus 15. novembril hotellis Karupesa valla jõustruktuuride esindajate tunnustamisüritus ning politsei ja piirivalve 101. aastapäeva tähistamine.

Pidulikule koosviibimisele olid kutsutud Otepää valla politseinikud, abipolitseinikud ja päästetöötajad. Tavapäraselt on ka kaitseliidu esindajad valla tunnustusüritusel osalenud, sellel aastal aga tähistasid kaitseliitlased samal päeval Kaitseliidu 101. aastapäeva Valgas.

Jõustruktuuride esindajaid tänasid ja tunnustasid Otepää vallavolikogu õigus- ja korrakaitsekomisjoni esimees Urmas Kuldmaa, vallavanem Kaido Tamberg ja abivallavanem Kajar Lepik. Traditsioon tunnustada kohalikke turvalisuse eest seisjaid algas juba 20 aastat tagasi, see on Otepää vallas olnud au sees siiamaani.

Tänukirjad pälvisid: Otepää Päästekomando meeskonnavanemad Urmas Aaliste ja Ülo Undrits ning Otepää Päästekomando komandopealik Gehrt Kompus, Otepää piirkonnapolitseinik Sander Karu, noorsoopolitseinik Merike Soomaa, vanemspetsialist Merle Vatter, uurija Tiiu Kannes, Tõrva piirkonnapolitseinik Aleksander Zemskov ja abipolitseinikud Kersti Tamm ning Rita Pärnik.

Jõustruktuuride tänuürituse korraldab Otepää vallavolikogu õigus- ja korrakaitsekomisjon.

Kommentaarid

Viimased uudised