Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

otepää volikogu

Otepää vallavalitsus kuulutab välja sümbolikavandite konkursi, mille eesmärgiks on leida ühinenud Otepää valla sümbolid – vapp ja lipp. Konkursitöö tuleb esitada hiljemalt 01.08.2018 kell 12.00.

Konkursi tulemused selgitab välja Otepää vallavalitsuse poolt moodustatud komisjon. Kõik konkursile laekunud kavandid avalikustatakse omavalitsuse veebilehel. Konkursi auhinnafond on 2500 eurot, mis jaguneb vastavalt komisjoni otsusele alljärgnevalt: I koht 2000 eurot ja vallaelanike lemmik 500 eurot.

„Otepää valla ühinemislepingus on sätestatud, et pärast ühinemist töötatakse konkursi korras välja uus vapp ja lipp,“ selgitas Otepää vallavanem Kaido Tamberg. „Ühinenud Otepää vald on rikkaliku kultuuripärandiga, sestap ootame konkursile värskeid ideid ja visiooni, mis tooksid välja meie piirkonna eripära.“

Esitatav vapi ja lipu kavand peab vastama heraldika reeglitele, (vt https://riigikantselei.ee/et/heraldikanouded).

Konkursitöö tuleb tuua või saata posti teel Otepää vallavalitsusse, aadressile Lipuväljak 13, Otepää 67405. Ümbrikule lisada märksõna „Sümbolikavandite konkurss”.
Lisainfo: konkursi korraldaja kontaktisik on haridus- ja noorsootööspetsialist Janika Laur janika.laur(at)otepaa.ee, 523 9139

Otepää valla sümbolikavandite konkursi tingimused on leitavad valla kodulehel www.otepaa.ee

Viimased uudised