Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Otepää VV

4. juunil 2020 tähistab Eesti lipu häll Otepää lipu õnnistamise 136. aastapäeva. Otepää Kultuurikeskused ja Otepää vallavalitsus kustuvad kõiki üles saatma sini-must-valgeid fotosid teemal „Eesti lipp minu sees ja minu ümber“.

Oodatud on kõik fotod koos perega või sõpradega või üksi, kus kaaslaseks on Eesti lipp. Fotol võivad olla toredad tegevused, maastikupildid, fotod lähedaste ringis ja muud põnevat. Kaaslaseks fotodel peab olema sini-must-valge rahvuslipp. Pilt võib olla ka varasemast ajast ning soovi korral võib kirjutada, mida see foto omanikule tähendab.

Fotod palume saata hiljemalt 2. juuniks 2020 e-posti aadressile minufoto@otepaa.ee Kirja tuleb panna foto autor ja pildistamise aeg ning koht.

Fotodest tehakse hiljem virtuaalnäitus. Korraldajatel on õigus laekunud fotosid kasutada Otepääga seotud sotsiaalmeedias, valla kodulehel ja trükistes tasuta, ilma autoritasu maksmata.

Fotod laaditakse üles 4. juunil talvepealinn Otepää Facebooki, kus saab rahvahääletuse teel valida kolm parimat fotot. Parimate fotode autorid saavad auhinnaks Otepää valla ja Otepää Kultuurikeskuste logoga meened.

Viimased uudised