Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Monika Otrokova

Tähelepanelikud linnakodanikud on kindlasti märganud, et viimastel nädalatel on Otepää Kultuurimaja pargis käinud vilgas ehitustöö. Tööd on tänaseks lõppenud ning Otepää Kultuurimaja park on saanud uue ilme minimaalse ökoloogilise jalajäljega.

„Kevadel vaatas pargi üle dendroloog, eemaldati haiged ja ohtlikud puud ning avati vaated. Nüüd rajati parki kivikattega kõnniteed, mis muudavad pargis liikumise mugavamaks kõigile igal aastaajal,”sõnas Otepää Kultuurikeskused juhataja Jorma Riivald. Lähikuudel on kavas uuendada ka pargi valgustust. „Nii pargi kõnniteede rajamiseks kui ka valgustuse uuendamiseks kasutame ära keskväljakult eemaldatud tänavakive ja valgusteid. Seega kultuurimaja pargi värskendamisel on tegemist igati mõistliku materjali taaskasutusega,“ ütles Riivald. „Järgmise aasta plaanidesse olen võtnud pargi mänguväljaku uuendamise kui ka kaua oodatud beebikiigu paigaldamise.“

Kultuurimaja pargist on taas saamas hubane ajaveetmiskoht nii kohalikele elanikele kui ka Otepää külalistele. Üha enam on plaan kultuuriüritusi viia õue ja korrastatud park loob selleks suurepärased võimalused.

„Kultuurimaja park on oodanud kivisillutisega kõnniteid juba aastaid ja nüüd on see lõpuks teoks saanud,“ lisas Otepää vallavolikogu esimees Jaanus Barkala.

Kultuurimaja park tehti korda Otepää valla rahalisel toel, pargi korrastamiseks kulus 21 478 eurot.

Viimased uudised