Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Politsei pani kokku ülevaate Eesti kõige tagaotsitumatest kurjategijatest. Nimed ja pildid on teie ees.

Tauri Kadaja. Politsei otsib taga 1989. aastal sündinud Tauri Kadaja´t, kes hoidub kõrvale kriminaalmenetlusest. Kõigil, kel on infot tema asukoha osas või muud olulist infot, mis võiks viia tema tabamiseni, palume võtta ühendust lühinumbril 112.

Tauri Kadaja. Foto: politsei

Veljo Sedrik. Politsei- ja piirivalveamet palub abi Veljo Sedriku( sünd. 1953) asukoha kindlakstegemisel. Veljo Sedrik on kahtlustatav 2005. aastal toime pandud tapmises. Kõigil, kel on teavet nimetatud meesterahva asukoha kohta või oskavad anda abistavat infot tema leidmiseks, palutakse ühendust võtta Politsei- ja piirivalveameti kriminaalpolitseiosakonnaga telefonil 612 3810 või lühinumbril 112.

Veljo Sedrik. Foto: politsei

Andrei Ivanov. Põhja Prefektuur palub abi Andrei Ivanovi (sünd. 1965) asukoha kindlakstegemisel. Varem kolmel korral kriminaalkorras karistatud Andrei Ivanov on tagaotsitav kahtlustatavana mõrvas ning raske tervisekahjustuse tekitamises. Tagaotsitav lahkus Eestist 2002. aasta mais Venemaale, aga võib aeg-ajalt külastada Eestit. Andrei Ivanov on ca 170 cm pikk, iseloomult väga kergesti ärrituv, tal on paremale õlale tätoveeritud kass mütsi või kaabuga. Kõigil, kel on teavet kirjeldatud meesterahva asukoha kohta või oskavad anda abistavat infot tema leidmiseks, palutakse ühendust võtta Põhja Prefektuuri kriminaalbüroo telefonil 6124450 või lühinumbril 112.

Andrei Ivanov. Foto: politsei

Armen Oganesjan. Ida Prefektuur palub abi Armen Oganesjani (sünd. 1964) asukoha kindlakstegemisel. Armen Oganesjan on kahtlustatav tahtlikus tapmises. Kõigil, kel on teavet kirjeldatud meesterahva asukoha kohta või oskavad anda abistavat infot tema leidmiseks, palutakse ühendust võtta Ida Prefektuuri kriminaalbüroo telefonil 3372383 või lühinumbril 112.

Armen Oganesjan. Foto: politsei

Afrail Alijev. Politsei- ja Piirivalveamet palub abi Afrail Alijevi (sünd. 1942) asukoha kindlakstegemisel. Afrail Alijev on kahtlustatav 2001. aastal toime pandud tahtlikus tapmises. Kõigil, kel on teavet kirjeldatud meesterahva asukoha kohta või oskavad anda abistavat infot tema leidmiseks, palutakse ühendust võtta Politsei- ja Piirivalveameti kriminaalpolitseiosakonna telefonil 612 3810 või lühinumbril 112.

Afrail Alijev. Foto: politsei

Kommentaarid

Viimased uudised