Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kuvatõmmis.

Lõunaeestlase uudis Siim Kallase hiljutisest Võru-külastusest lööb laineid. Teema võtsid üles Objektiivi kommentaatorid Andri Kiige ja Ivan Makarov.

Nimelt küsivad Kiige ja Makarov, kas sellises toredas linnas nagu Võru, kus kirjutas rahvuseepose Kreutzwald, kust on pärit kuulus bänd Hetero ning kus elavad toredad inimesed, et kas sellises linnas võis minna Siim Kallasega kohtuma 8 inimest.

Kommentaatorid spekuleerivad, et osa neist võisid olla turvamehed, assistent, kohvikeetja ja ümberriietatud Kaja Kallas.

Ivan Makarov küsib, mille pärast peaks Võru inimesed mimema Kallasega kohtuma, kui ta niikuinii ei räägi Põhja-Eesti pangast, VEB fondist või kes võttis VEB fondist välja 30 miljonit dollarit. Ta ei saa sellest rääkida, see on riiklik saladus. See on salastatud 70 aastaks, ütles Makarov.

Samas, kui Kallas sellest kõigest ei räägi, mis huvi pakub tema figuur. Seetõttu leiavad nii Kiige kui Makarov, et Lõunaeestlane on maha saanud libauudisega, kuna tegemist on räige liialdusega. Tegelikkuses kohtus Kallasega kommentaatorite hinnangul ainult 2 inimest.

Viimased uudised