Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Lõunaeestlane.ee on Lõuna-Eesti uudistele ja infole keskendunud veebiportaal, mis tähistab tänavusel aastal oma 5. sünnipäeva ja seoses sellega ilmub 2019. aasta veebruari keskel sõbrapäeva paiku erakorralisena paberil. 
Lõunaeestlane.ee sünnipäeva-eri jõuab kõikidesse Lõuna-Eesti postkastidesse. Tiraaž on üle 35 000, mis on Lõuna-Eestis erakordne. Võrdluseks, sellised on Eestis suuremate ajalehtede tiraažid, mis jagunevad ära terve Eesti peale.

Tegemist on põhiliselt Lõunaeestlane.ee portaali tutvustava väljaandega, aga kel huvi ja tahtmist selles projektis kaasa lüüa ning soovivad jõuda kõigi Lõuna-Eesti lugejateni Võru-, Valga- ja Põlvamaal, need saavad omandada lehes soodsa hinnaga reklaamipinda. Olgu lisatud, et reklaami kontaktihind tuleb mitu korda odavam kui teistel ajakirjandusväljaannetel. Sünnipäeva puhul teeb Lõunaeestlane.ee selle kingituse!
Reklaami tellimiseks palume ühendust võtta Lõunaeestlase toimetusega e-posti aadressil info(at)lounaeestlane.ee. Reklaami tellimise tähtaeg on 31. jaanuar.
Lõunaeestlase paberväljaande vahelt leiab Igor Mangi horoskoobi tänavuseks aastaks. See on Lõunaeestlane.ee poolt sünnipäevakink kõigile lõunaeestlastele, ühtlasi tänuavaldus koostöö eest. Lõunaeestlane.ee ilmub kõigi lõunaeestlaste ühiste jõupingutuste tulemusel.

Lõunaeestlane.ee on veebiportaal, mille artikleid loetakse ühes kuus ligi 300 000 korda. Unikaalseid külastajaid on väljaandel viimase aasta jooksul olnud 630 000. Põhiliselt loetakse Lõunaeestlast Lõuna-Eestis, aga ka mujal Eestis, Soomes ja mujal Skandinaavias, USA-s, Saksamaal, Suurbritannias ja Lätis. Viimase aastaga on portaali loetavus mitmekordistunud ja loetavus liigub tõusvas joones. Lõunaeestlast loevad põhiliselt noored ja aktiivsed inimesed, aga kiiresti suureneb pensioniealiste lugejate osakaal.

Kohtumiseni sünnipäeva puhul paberil!
Kommentaarid

Viimased uudised