Põlva FC Lootose U12 tüdrukud said III koha. Foto: Indrek Käo

Nädalavahetusel, 15-16.veebruaril jätkus 24. korda toimunud rahvusvaheline noorte saalijalgpalliturniir Lootos CUP mängudega Mesikäpa hallis.

Kahel turniiripäeval osales 29 võistkonda 14 Eesti ja Venemaa klubist. Laupäeval mängisid tüdrukute võistkonnad.

Vanusegrupis TU15 (s.2006) CarStop’i auhindadele tuli turniiri võitjaks FC Elva, edestades Puhja SK Barca ja Tartu FC Helios eakaaslasi. Põlva FC Lootos lõpetas neljandal kohal.

Tüdrukute TU12 (s.2009) turniiril mängiti RT Auhindadele ning esikoha viis Saaremaale Leisi JK Saarepiiga. Teise koha sai Puhja SK Barca ja pronksmedalid kuulusid Põlva FC Lootose tüdrukutele , kes jätsid selja taha Tartu Tammeka võistkonnad.

Pühapäeval jätkusid mängud poiste võistkondadele. Vanusegrupis U12 (s.2009) Hansabussiliinid karikatele osales 10 võistkonda ja kaksikvõidu viisid Pihkvasse FK „Strela” poisid. Kolmas oli JK Tammeka I ja neljas sama klubi teine koosseis. Järgnesid Võru FC Helios, FC Lootos, Kohtla-Järve JK Järve, Rakvere JK Tarvas, Valga FC Warrior ja JK Leisi.

Päeva lõpetasid poiste U11 (s.2010)  võistkonnad Pinest auhindadele. Kaheksa võistkonna osalusel toimunud võistluse finaalis alistas Harju JK penaltiseerias FC Tarvastu/Tõrva I meeskonna. Kolmas oli Kohtla-Järve JK Järve ja neljas FC Otepää. Järgnesid Põlva FC Lootos, FC Peipsi United, Võru FC Helios ja FC Tarvastu/Tõrva II. Kõik osalejad said diplomid ja korraldajate tänu.

Lootos CUP on Eesti vanim järjepidevalt toimuv saalijalgpalliturniir noortele. Eelnevatel aastatel on Eesti, Läti ja Venemaa klubidest osalenud turniiril ühtekokku 1055 võistkonda enam kui 10 tuhande noore jalgpalluriga.