Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kujutis: valgeohupall.ee

Eeskujuliikumine „Valge Õhupall” kutsub üles laupäeval 1. juunil kell 11:11, katkestama üheks minutiks oma rutiinsed tegevused, et teha lapsele pai.

Paid vajavad kõik nii väikesed kui ka suured. Aktsiooni „Teeme lapsele pai” seos lastekaitsepäevaga on sümboolne ja taotluslik, sest laste hoidmine ja kaitsmine on lapse varajases eas lapsevanemate jaoks loomulik ning väga oluline osa. Igal tehtud pail on eriline hoolivust ja turvatunnet loov tähendus ning seda sõltumata vanusest.
Paiga anname edasi selge sõnumi – me märkame üksteist ja hoolime üksteisest, seepärast on lihtne meeles pidada ka aktsiooni toimumise erilist kellaaega 11:11.
Aktsioon kestab vaid 1 minuti

Kõik on kutsutud 01.06 tegema lapsele pai ning jäädvustama seda hetke. Lapsele tehtud paidest tehtud piltidel ja videoklippidel soovitatakse võimalusel kasutada ka valget õhupalli. Emotsionaalsete hetkede jagamisel sotsiaalmeedias (Facebook, Instagram) on teretulnud postitustele viidete #lapselepai või #teemepai ja #valgeõhupall lisamine.

Eeskujuliikumine „Valge Õhupall” on ellukutsutud EV100 raames tehtud väärtuspõhise kingituse Aga mina ühistegevustes osalenud organisatsioonide poolt. Eeskujuliikumise „Valge Õhupall” eesmärk on luua tervemat ja turvalisemat Eestit.

Rohkem infot: www.valgeohupall.ee

Viimased uudised