Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kirill Belorusov. Foto: Facebook

Londoni politsei lasi Tallinnas vahistada 32-aastase Eestist pärit Kirill Belorusovi, keda kahtlustatakse Inglismaal oma endise elukaaslase mõrvas.

Krill tähistas oma sõpradega Eestis oma sünnipäeva kaks päeva pärast seda, kui tema endine elukaaslane, 34-aastane Laureline Garcia-Bertaux leiti 6. märtsil surnuna. PR-firmas ametis olnud naine leiti kägistatuna ja maetuna kodumaja hoovi, vahendab Daily Mail.

Naine oli elanud selles korteris 18 kuud pärast lahkuminekut Kirillist. Belorusov elas Londonis ja töötas baarmenina. Kirilli isa on Eestis politseiametnik ja Krill on teeninud Eesti mereväes. Kirilli hoitakse Eestis vahi all, et ta Inglismaale välja anda.

Laureline’i surnukeha leiti Kew Gardens’ist Londoni lääneosas 6. märtsil. Kohtumeditsiiniline ekspertiis tegi kindlaks, et naine oli ära kägistatud. Täna alustab Londoni politsei protseduure, et mees välja nõuda.

Üks Belorusovi sõber ütles, et mees käitus täiesti normaalselt ja keegi ei saanud midagi aru. Mees ei maininud kordagi oma endist elukaaslast. Kirill polnud öelnud, miks ta Londonist tagasi tuli ja kõik arvasid, et ta tuli tähistama oma sünnipäeva.

Belorusov on üles kasvanud Tallinnas ja teeninud Eesti mereväes. Ta kolis Inglismaale 10 aastat tagasi ja töötas baarmenina Londoni kesklinnas King’s Crossi ligidal ööklubis Egg. Mees elas koos Laureline’iga erinevates kohtades enne kui nad eelmise aasta aprillis lahku läksid. Pärast seda kolis naine korterisse, mille ligidalt leiti tema surnukeha.

Belorusov vahistati Tallinnas kolmapäeval, 13. märtsil pärast seda, kui Londoni politsei andis välja rahvusvahelise vahistamisorderi.

Laureline Garcia-Bertaux on pärit Prantsusmaalt ja elukutselt filmiprodutsent. Ta kuulutati kadunuks PR-firma poolt 5. märtsil, kui ta tööle ei ilmunud. tema sutnukeha leiti päev hiljem maja hoovist, kus ta elas.

Naine kolis Suurbritanniasse elama, kus ta lõpetas 2009. aastal Central Saint Martins’i kunsti- ja disainikooli. Ta unistas saada filmirežissööriks ja stsenaristiks ning pidas elustiiliblogi. Ta töötas filmide kallas, kus esinesid sellised staarid nagu Dame Joan Collins and Sheridan Smith.

Laureline Garcia-Bertaux. Kujutis: Facebook

PICTURED: Ex-boyfriend held over murder of PR girl Laureline Bertaux

Kirill Belorusov, 32, is being held in Estonia capital Tallinn over the murder of his former girlfriend, Laureline Garcia-Bertaux Laureline, 34, was found in a shallow grave in the back garden of her flat in wealthy Kew, west London, on March 6, having been strangled She had lived in the

Kommentaarid

Viimased uudised