Tel. 5897 3482‬
info@lounaeestlane.ee

Riigikogu liige Anneli Ott.

Riigikogu liikme Anneli oti sissekirjutuse-jant Võru linnas hakkab võtma juba tragikoomilisi mõõtmeid. Esiteks on kahtlus, et Anneli võltsis oma eksmehe allkirja selleks, et laste elukohta muuta. Nüüd on aga selgunud, et Anneli Ott jäi raha võlgu keskerakondlasest Võru pensionärile, kelle juurde lasi Anneli end enne valimisi sisse kirjutada.

Nimelt, nagu on tulnud välja, jäi Anneli Ott võlgu pensionärile, too sai vihaseks ja kirjutas Anneli koos lastega välja. Nüüd on Anneli Ott suures hädas, sest tal pole Võrus ametlikku sissekirjutust. See tähendab, et pole teadaolevat aadressi, kuhu Anneli on sisse kirjutatud.

Eksmees kahtlustab nüüd, et Anneli on mehe allkirja võltsides end kuhugi Võrus sisse kirjutanud, aga sellest pole ta kedagi teavitanud, nii et isegi rahvastikuregister küsib mehe käest Anneli ja laste aadressi.

Nüüd hakkab ka selguma, miks Anneli pressib oma eksmehelt raha välja, nii et too peab Soomes tervistkahjustavat asbestitööd tegema. Nimelt, kuigi Anneli enda sissetulek Riigikogus küünib 6000 euroni kuus, peab ta enamuse sellest rahast ära maksma keskerakondalest pensionärile selle eest, et ta lasi end enne valimisi pensionäri juurde sisse kirjutada. Pensionär tahab teadaolevalt Anneli käest korralikku summat, sest pärast sissekirjutust jäi pensionär ilma talle ette nähtud toetustest.

Ühesõnaga paras jama ja tagatipuks ei saa eksmees aru, miks peab Anneli selle Võru sissekirjutusega üldse jändama, kui mees jättis talle ja lastele suure maja Tsolgos.

Inimesed on juba soovitanud, et Anneli ostaks omale Võrus ühe korteri, siis ei peaks keskerakondlastest pensionäridega sissekirjutuse pärast jamama, aga teadaolevalt pole Anneli olnud korteri ostmisest huvitatud.

Kommentaarid

Viimased uudised