Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Valga Põhikooli lapsevanemad on löödud matemaatikaõpetaja käitumisest, kes karistas tervet klassi, kuna kaks õpilast ei allunud korraldustele.

Teisipäeval, 21. mail toimus Valga Põhikoolis seitsmenda klassi matemaatikatunnis intsident, kus õpetaja sundis terve klassi lapsi 45 minutit kuumas ruumis püsti seisma, edastab Pere ja Kodu.

Kooli direktor Hannely Luik-Stogov teatas eile, et on juhtunuga kursis, kuid ei soovi veel asja kommenteerida, kuna lahendust olukorrale veel polnud. Täna andis direktor teada, et tööleping matemaatikaõpetajaga lõpetatakse.

Olukorra teeb vanemate sõnul hullemaks se, et samas aines on klassil juba esmaspäeval esimene üleminekueksam nende elus ja õpetaja tegudest võib järeldada, et aine kordamise asemel võib ta kogu tunni raisata võimumängude mängimisele, karistades kahte käsule mitte allunud ja lisaks veel kümmet käskudele allunud last. Üks lapsevanem tõi oma kirjas välja, et selline tegu on ka väärteona karistatav ja kindlasti oleks saanud konflikti lahendada ka pedagoogilisi võtteid kasutades.

Paradoksaalselt kuulub kool ka kiusamisvaba kooli programmi.

Kommentaarid

Viimased uudised