Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kujutis: Twitter

Kuulsa Ukraina räppari Andy Cartwrighti surnukeha leiti tema korterist Venemaal Peterburis. Naine rääkis uurijatele, et oli mehe surnukeha tükeldanud, pesnud tükid pesumasinaga, puistanud soolaga üle ja pannud külmkappi.

30-aastase räppari naine rääkis, et mees oli surnud Peterburis narkootikumide üledoosi tõttu. 36-aastane Marina Kuhal rääkis, et ta ei tahtnud, et räppari fännid saaksid teada, et mees oli surnud nii vääritut surma, ta tükeldas surnukeha nelja päeva jooksul, pani tükid kilekottidesse ja külmkappi, vahendab Daily Mail.

Kuhal kasutas laiba tükeldamiseks nuga, haamrit, saagi, plastkaussi ja lõikamislauda. Nende 2-aastane laps oli samas korteris, kui ema toimetas laulja surnukehaga. Vene politsei on algatanud juhtunuga seoses kriminaalasja, et välja selgitada surma asjaolud. Laulja kodanikunimi on Aleksander Juško ja ta on pärit Ukrainast.

Uurimise käigus on selgunud, et laulja siseorganid pesti puhtaks pesumasinaga pärast seda, kui surnukeha oli tükeldatud. Keha oli tükeldatud ja puistatud üle soolaga. Naine oli Nevski Prospektil asuva korteri korralikult ära puhastanud.

Laulja sõber oli öenud, et mees tarvitas alkoholi, aga mitte narkootikume. Väidetavalt oli naist abistanud mehe tükeldamisel tema ema. Laulja naine on vahi all, tema emale on kehtestatud Peterburist lahkumise keelд. Politsei uurib võimalikku mõrva. Naine oli laulja fännidele teatanud, et mees hakkas narkоotikume tarvitama koroona karantiini ajal. Ekspertiisi käigus tehakse kindlaks mehe surma põhjus.

Kommentaarid

Viimased uudised