Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Sam Brownridge. Foto: Briti armee

23-aastane Eestis teeninud Briti sõdur poos end üles hotellitoas pärast väeosast väljas veedetud ööd. Sõdur veetis vaba päeva Tallinnas, käies šoppamas ja kardiga sõitmas.

Ühe lapse isa käis 2020. aasta 5. juulil ööklubis ja naases kella 2 ajal öösel Viimsi hotelli Lavendel Spa Hotel. Ta poos end üles hotelli mängunurgas, vahendab Daily Mail.

Asjas viidi läbi juurdlus ja tehti kindlaks, et surmaga polnud seotud keegi kõrvaline osapool. Varem oli antud teada, et sõdur suri väljaspool ametikohustuste täitmist saadud vigastuste tagajärjel.

Päev enne surma oli mees olnud väga õnnelik. Ta oli ostnud uusi riideid ja ehteid. ta oli lasknud end teistega koos pildistada.

Enne ülespoomist oli mees hotelli fuajees joonud vett ja söönud krõpsusid. Ta oli enne surma 23. ja 29. juunil otsinud internetist infot enesetappude kohta. Mehe surnukeha leiti hommikul kell 8.30 ühe kolleegi poolt.

British soldier, 23, hanged himself at hotel in Estonia, inquest hears

Sam Brownridge served with The First Battalion, the Royal Regiment of Fusiliers He spent day off in July last year shopping and karting in Estonia’s capital Tallinn Father-of-one later left a nightclub and returned to Lavendel Spa Hotel at 2.02am; he hanged himself near hotel’s play area South Staffordshire coroner ruled that Brownridge, of Cannock, died by suicide A serving British soldier was found ‘hanged’ in the grounds of a hotel in Estonia after a night out, an inquest has ruled.

Kommentaarid

Viimased uudised