Neljapäeval selgusid meest käsipalli meistriliigas kahe mängu võitjad. Esimese võidu sai tabelisse Põlva Coop, olles üle SK Tapast 36:19 (19:11).Täiseduga jätkab HC Tallinn, kes alistas HC Viimsi/Tööriistamarketi 31:20 (15:12).

Põlvas kohtusid kaks avavoorus kaotusega leppinud võistkonda ja kodumeeskond Coop kihutas 4:0 eduseisu. SK Tapa võitles hästi ja 11. minutiks oli tablool seis 5:4. Põlvalased hakkasid uuesti vahet kasvatama ning enam Tapal piisavalt häid vastuseid polnud. Pooajavileks seadis Tõnis Kase täpne vise seisuks 19:11.

Teisel pooltunnil vahe jätkas kasvamist, Coopi poolel säras teiste seas puurivaht Christofer Viilop, tõrjudes kaks karistusviset. 36:19 võidu võtnud Coopi poolel said käe valgeks koguni 13 pallurit, teiste seas ka Viilop. Otto Karl Kont ja Andreas Rikken tabasid kuus ja Alfred Timmo viis korda, nagu ka Tapa poolel Endrik Jaanis ja Ivary Volkov.

Pealinlased alustasid maruliselt – nelja erineva palluri tabamustest asuti 4:0 ette ja Viimsil läks avavärava viskamiseks aega üle kuue minuti. Tallinn kasvatas edu veel ning suvel meeskonnaga liitunud mängujuht Uku-Tanel Laast tegi 13. minutil seisuks 9:3. Viimsi ei kavatsenud nii lihtsalt alistuda, Kert Liinat ja Taavi Tilgre täpsete visete abil tuli 20. minutiks 11:8.

Kaks minutit enne vaheajavilet vähendas mullu veel Tallinna eest mänginud Raigo Pennula vahe juba kahele väravale, 13:11, kuid puhkepausile mindi pärast tallinlaste noorima, 18-aastase Kalev Küti viset seisul 15:12. Teine poolaeg algas väravatevaeselt, kui sellest oli mängitud veerand tundi, olid meeskonnad kahe peale visanud vaid seitse väravat ja seis tablool 18:16.

Siis tabas suvel Eesti U20 koondises kandvas rollis olnud Markus Viitkar kahel korral, Rainer Kelk lisas ühe värava ja Tallinn juhtis 21:16. Lähemale võõrustajad viimsilasi enam ei lubanud ning said tabelisse teise võidu tulemusega 31:20. Viitkar ja Kelk tabasid viis ning Risto Kiil ja Robin Oberg neli korda, Viimsi poolel viskas Pennula kuus ja Mihkel Vaher kolm väravat.

Meistriliiga tabel:

Parimad väravakütid: Andrei Hapal (Viljandi) – 14, Rauno Kopli (Aruküla/Audentes) – 12, Sergei Rodjukov (Viljandi) – 11, Roman Aizatullov, Sergei Ljubtšenko (mõl. Serviti), Dmõtro Jankovski, David Mamporia (mõl. Kehra), Alfred Timmo (Coop) ja Raigo Pennnula (Viimsi) – 10 väravat.