Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Nii nagu ka koroona, mõjuvad koroonavaktsiinid väga erinevalt. Mõned ei saa arugi, teistel on raskemad nähud, kuni surmani välja.

Üks lõunaeesti inimene kirjeldab sotsiaalmeedias, kuidas hakkas peale vaktsineerimist hallukaid nähema. Kirjeldus on järgmine:

„Lugesin nüüd vaktsineerimislehte ka. Ma olin üks 10st, kel esines valu süstekohas (st käsi täiesti kange), jube jalalihaste valu öösel (pidin valuvaigistit võtma) ja külmavärinad. Aga kõige kummalisemad olid kolmandal päeval nägemise hallukad – nagu loor oleks silmade ees, mets oli kogu aeg hallis suitsus. Ja ma hakkasin linde nägema! Täiesti selgelt paarikümne meetri kaugusel isast metstikka ploomipuul istumas, kus seda teised ei näinud.

Üks imelik asi on veel, et selle käe väikese sõrme ja sõrmuse sõrme vahele, kuhu süsti sain, käib rooli hoides väga kummaline valukramp. Sellist asja pole enne tundnud. Ilmselt ikkagi võõrvalk, mis vaktsiinis kuidagi närvidele mõjub.”

Teised inimesed soovitasid sellest ravimiametile teada anda, sest nägemishäired ja hallukad on juba palju tõsisem teema kui külmvärinad ja lihasvalu. Või valus käsi.

Tegemist oli Pfizeri vaktsiiniga.

Kui inimeselt küsiti, miks ta end vaktsineerida lasi, siis ta vastas: „Ma ei oska muud öelda, kui seda, et me keegi ei tea, mis on tõde, vaktsiin on nii uus, et kindlasti ei tea selle loojad, mis juhtud vaktsiini saanutega 2 aasta pärast. Aga seda ei saa teada ka need vaktsiinivastased, kes väidavad, et nad teavad, mis juhtub. Sest on ilmselge, et seda 0,8 % suremustki praegu pole. See mis juhtub 2 aasta pärast selgub ka 2 aasta pärast. Minu poolt oli see kaalutletud risk. Ma lihtsalt ei taha olla see viimane inimene maa peal, kes targalt on otsustanud mitte vaktsineerida ja ellu jääda ja üksi hakkama püüda saada.”

Kommentaarid

Viimased uudised