Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kagu piiripunktides saadeti eile teisipäeval, 20. septembril Venemaale tagasi terve rida inimesi.

Luhamaa piiripunktis tõkestati riiki sisenemine Ukraina kodanikul, kel puudus seaduslik alus riiki sisenemiseks. Talle väljastati sisenemiskeeld ning saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.

Koidula piiripunktis tõkestati riiki sisenemine Venemaa Föderatsiooni kodanikul, kes soovis väidetavasti Eestisse tööle tulla. Kuivõrd mehel puudus lühiajalise töötamise registreering ning tema ütlused ei olnud usaldusväärsed, väljastati talle sisenemiskeeld ning ta saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.

Luhamaa piiripunktis tõkestati riiki sisenemine Venemaa Föderatsiooni kodanikul, kel oli soov siin külla minna oma sugulasele. Kuivõrd naisel Eesti Vabariiki sisenemiseks seaduslik alus puudus, väljastati talle sisenemiskeeld ning ta saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.

Luhamaa piiripunktis tõkestati riiki sisenemine Venemaa Föderatsiooni kodanikul, kes soovis riiki siseneda turismi eesmärgil. Seaduslik alus tal selleks puudus, mistõttu väljastati talle sisenemiskeeld ning ta saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.

Viimased uudised