põlva lootos

Jalgpalliklubi Lootos meeskond võitis laupäevases kodumängus 4:0 FCP Pärnut.

Lootos läks 29. minutil Priit Rahuelu löödud väravast 1:0 juhtima. Teisel poolajal sai Põlva poolel värava kirja Freddy Help (58. minutil) ja Andre Kukk (81. minutil) ning Priit Rahuelu 89. minutil löödud Lootose neljas värav lõpetas mängu.

Eesti meistrivõistluste IV liiga Lõuna piirkonna tabelis hoiab Lootos 13 punktiga teist kohta. Liider Valga FC Warrior on libisenud 5 punkti kaugusele, samas kolmandal kohal oleva Võru FC Helios duubli ees on Põlva meestel kuuepunktine edu.

FC Lootos koosseis: Remi Oper, Reigo Käis, Jürgen Juks, Helander Vist, Sander Sellis, Ranno Liivago, Sten-Markus Meekler, Carlos Mattias Vaher, Freddy Help, Andre Kukk, Priit Rahuelu. Pingil: Arned Parman, Villu-Damon Pentsa, Rene Oper.

Naiskond kaotas Florale

Lootose naiskond võõrustas laupäevases Meistriliiga mängus FC Flora naiskonda, kellele hooaja avamängus kaotati võõrsil 11:0.

Kodustaadionil läks Põlva naiskonnal paremini, kuigi kaotus tuli vastu võtta ka sel korral, sedapuhku 0:2.

Naiskond alustas koosseisus: Karina Piirimaa, Kirta Talgre, Merili Tamm, Astrid Erik, Keidi Käis, Kristel Kotkas, Kristin Kukli, Ave-Lii Laas, Sandra London, Liisi-Anete Mark, Katrin Piirimaa; pingil Katariina Kinnunen, Getter Lepp, Johanna Luik, Keitlyn Metsmaa, Keiju Planken.