Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Tabivere-Kärkna raudteelõigu remonttööde tõttu muutuvad alates eelolevast laupäevast, 15. maist Tartu ja Valga liini rongide sõiduplaanid. Õhtustel reisidel tuleb teisipäeviti, neljapäeviti ja laupäeviti Jõgeva ja Tartu vahel kasutada bussi.

Eesti Raudtee jätkab Tapa-Tartu raudteelõigu rekonstrueerimisega, et tulevikus rongireis veelgi sujuvamalt ja kiiremalt kulgeks.

Algavad remonttööd mõjutavad sõiduplaani ja reisijaid õnneks tavapärasest vähem. Kuivõrd teisipäeviti, neljapäeviti, laupäeviti ei saa õhtusel ajal rongid Jõgeva ja Tartu vahel sõita, tuleb osa teekonnast bussiga läbida.

Remondipäevadel ei ole käigus kell 18.53 Tartust ning kell 20.55 Tallinnast väljuvad rongid, Jõgeval tuleb bussi ümber istuda kell 17.43 ja kell 19.14 Tallinnast väljuvate rongide puhul. Ka õhtul viimasena Tartust väljuv reis on kuni Jõgevani asendatud bussiga, väljudes kell 20.15. Kuna bussid on rongidest aeglasemad, muutuvad ka väljumis- ja saabumisajad. Et jätkuvalt oleks võimalikud ühendused Tallinnaga, muutuvad ka Valga liini õhtuste rongide ajad.

Hommikusel ja päevasel ajal saavad rongid sõita ning kehtib tavapärane sõiduplaan. Esmaspäeval, kolmapäeval ning suure nõudlusega reedel ja pühapäeval kehtib aga muudatusteta sõiduplaan kogu päeva jooksul.

Üksikuid muudatusi on ka Tallinna-Pääsküla liinil.

Rongisõitu planeerides palume jälgida infot Elroni kodulehelt (www.elron.ee) ja ooteplatvormide infostendidelt.

Viimased uudised