Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Facebook keelustab rahvusluse oma külgedel ja Instagramis, et piirata äärmuslikku sisu.

Postitused sisuga „Olen uhke rahvuslane”, „Migratsioon hävitab selle riigi” ja „Valge rahvuslus on ainus võimalus” keelatakse ära. Uus poliitika hakkab kehtima kõigi ligi 2 miljardi kasutaja suhtes järgmisest nädalast, edastas <a href=”https://newsroom.fb.com/news/2019/03/standing-against-hate/”>Facebook oma blogis</a>.

Kasutajad, kes tahavad selliseid sissekandeid kirjutada, suunatakse organisatsiooni poole, mis aitab inimestel lahkuda viha õhutavatest gruppidest.

Facebook on varem eemaldanud teatud valget rahvuslust propageerivaid sissekandeid ja piiranud nende jagamist, aga pole suutnud nende postitamist keelustada. Nüüd kavatseb Facebook kõik sellist ideoloogiat kandvad postitused keelustada.

Facebooki otsust peetakse suureks võiduks Ameerika moslemitele ja teistele vähemustele, kes kannatavad valgete rahvuslaste vägivalla käes.

Standing Against Hate

Today we’re announcing a ban on praise, support and representation of white nationalism and white separatism on Facebook and Instagram, which we’ll start enforcing next week. It’s clear that these concepts are deeply linked to organized hate groupsand have no place on our services.

Viimased uudised