Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kolmapäeval, 12. aprillil algusega kell 18 toimub VõluVõru – Võrumaa Rahvaülikoolis praktiline töötuba „Eesmärgi saavutaja identiteet”, mis keskendub ettevõtlike inimeste mõtteviisi mõjule ja praktilistele näpunäidetele, kuidas oma mõtlemist muuta ning seeläbi realiseerida püstitatud eesmärgid.

Tänapäeva kiire elutempo ja pidev stress on pannud inimesi otsima tulemusitoovaid viise oma elujärje parandamiseks. Selleks, et aidata inimestel paremini mõista, kuidas oma mõtteviisi muuta ja saavutada soovitud tulemusi, kutsub Oja Consulting OÜ juht Kai Oja inimesi võtma aega, et endasse vaadata ja mõista, mida nad elult tegelikult tahavad.

„Eesmärkide seadmine on oluline samm edu saavutamise teel, kuid see võib olla väljakutseks, eriti kui ei teata, kuidas õigesti eesmärke seada ja neid saavutada,” selgitas eduõpetuse juhendaja Kai Oja. „Selleks, et aidata inimestel mõista eesmärkide seadmise tähtsust ja anda praktilisi näpunäiteid, kutsun kõiki, kes soovivad muutusi nii isiklikus- kui ka tööalases elus, pöörama tähelepanu mõttemustritele, mis on põhjustanud tänased tulemused,” lisas Oja ja andis teada, et on korraldamas praktilisi töötubasid üle kogu Eesti, et aidata inimestel saavutada edu ning elada õnnelikumat ja täisväärtuslikumat elu.

Töötoa viib läbi kogenud eduõpetuse juhendaja Kai Oja, kes on ettevõtja ja Bob Proctori õpetuste maaletooja ning kelle kursustel ja seminaridel on osalenud enam kui 500 inimest Eestis.

Töötuba „Eesmärgi saavutaja identiteet“ toimub juba 12. aprillil algusega kell 18 VõluVõru – Võrumaa Rahvaülikoolis. Lisainfo ja registreerimine: www.kaioja.com

Viimased uudised