Tel. 5897 3482‬
info@lounaeestlane.ee

Kirjanik Sass Henno õigustab muusik Kõmmari hukkamist, sest muidu oleks ta saanud oma eksi kägistamise eest ainult tingimisi karistuse ja lähenemiskeelu. Samuti soovitab Henno kõik teised vägivallatsejad hukata.

Kirjanik Sass Henno kirjutab sotsiaalmeedias järgmist:

Kui sa lähed oma endist naist peksma ja kägistama ja ta uus kutt su Audiga lödiks sõidab, on kōik väga ōigesti. See pole tapmine, vaid sanitaarraie. Oma otsa vääriv korjus oled, Kōmmari-värdik. Audi-kutist on mul kahju muidugi, et tal nyyd pahandused kaelas, ma aitaks kui saaks. Oma pruuti tuleb selliste ekside eest alati kaitsta nii nagu oskad. Ja mul siiralt kahju, et meil pole siin enam metsiku ida kultuuriruum, kus iga yks peaks olema normaalne inimene, mitte hale huiar, et elus pysida. Seega sina, naisepeksjast surnud jobi, muusikute häbiplekk, ära kunagi puhka rahus, vaid synni uuesti sitapaberina. Sest täpselt see sa oled. Igal yhel on moraalne ōigus oma elust peldikuveega alla lasta sellised rämps-inimesed, kes endast nōrgematele haiget teevad. Krdi Kōmmar vōi asi, kohtus oleksid saanud tingimisi ja lähenemiskeelu. Aga näed, elus vahel läheb ōiglasemalt ka. Ja kes viitsib sellist kusist tōuku taga nutta – eemaldage ennast mu fbst. Ma tahan, et iga naisepeksja, iga fckin bully, iga sadist, kes endast nōrgematele liiga teeb, sōidetakse yhel päeval samamoodi Audiga lödiks. No matter kui raske lapsepōlv tal oli. No matter kui andekas ta oma töös oli.

Ja ma tahan, et iga yks, kes sellist värdjat armastab, olgu sa laps v muu lähedane, teaks, et armastus on tegelt sōltuvushaigus ja sellest on väljapääs. Armastuse hind ei pea olema see, et sa elu lōpuni „kannatad ära.” Ja talud ebaōiglust. Ja vaatad kuidas mendid, proks ja lähedased suhtuvad leebelt sest „eks see on ju pere sisetyli.”

Ja veel – ykskōik kui valus on lahkuminek, siis see on ainus asi, mida koheselt teha, kui tunnetega nii raske diilida on, et sa tunned, et tahaks oma eksi v praeguse partneri ära kägistada. Tunda vōid. Teha ei tohi. Burn forever, motherfucker.

Sinusuguseid on veel, ma tean mitmeid, kes on veel elus. Ja kyll tuleb üllatusfiniš ka teile yhel hetkel.

Kommentaarid

Viimased uudised