Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Antsla vallavalitsus annab teada, et olukord vallas on endiselt keeruline ning mitmetes koolides homme, 29. oktoobril õppetööd ei toimu.

Järgneb Antsla valla info:

Meil ei ole teada täpset aega, millal olukord taastub. Elektrilevi hinnangul on prioriteet kõrgepingerikked, madalpingerikete kõrvaldamine võib võtta aega 3 päeva. See tähendab paljudes kohtades ka veeta ja kütteta olemist. Hetkel on koostöös As Võru Vesi tagatud vesi Lusti külas maksimaalselt kuni kella 20:00. Teistes suuremates asulates Vana-Antslas, Kuldres ja Uue-Antslas tagab esmase veevajduse Kaitseliit. Helistada telefonil 5179213, Kurmet. Generaatorid on plaanis paigaldada eelpool nimetatud asulatesse 29.10 (homme) hommikul, et oleks võimalik vett kraanist saada.  

Õppetööga alustatakse Kuldre Koolis-lasteaias, Lusti lasteaias ja Urvaste Koolis, kui elekter tuleb tagasi ja katlamajade katlad saavad tööle. Hetkeseisuga homme nendest õppeasutustes õppetööd ei toimu. 

Veevarustusest ja elektrist Antsla vallas

Olukord on Anstla vallas endiselt keeruline. Meil ei ole teada täpset aega, millal olukord taastub. Elektrilevi hinnangul on prioriteet kõrgepingerikked, madalpingerikete kõrvaldamine võib võtta aega 3 päeva. See tähendab paljudes kohtades ka veeta ja kütteta olemist. Hetkel on koostöös As Võru Vesi tagatud vesi Lusti külas maksimaalselt kuni kella 20:00.

Viimased uudised