Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

USA nakkushaiguste arst tõi välja, et koroona haigusnähud ilmnevad juba enne palaviku tõusmist. Haigusnähud on inimestel väga erinevad: mõni ei tunne suurt midagi, teistel kujuneb eluohtlik seisund.

Haigestunud inimene on kõige nakkusohtlikum kohe haiguse alguses ja enne haigusnähtude ilmnemist, seetõttu on eriti oluline teada, millised on koroona varajased haigusnähud, vahendab Eat This, Not That.

Yale’i ülikooli meditsiiniteaduste doktor ja nakkushaiguste arst dr Carlos R. Oliveira ütles, et kõige esimesed koroona haigusnähud on jõuetus ja peavalu. Need ilmnevad veel enne palaviku tõusu.

Paljud arvavad dr Oliveira sõnul, et esimene haigustunnus on palavik. Tavaliselt aga eelnevad sellele jõuetus ning peavalu. Dr Oliveira sõnul näitavad jõuetus ja peavalu seda, et inimese immuunsüsteem hakkas tööle.

Teised varased koroona haigustunnused on veel kurguvalu, lõhna- ja maitsemeele kadumine ning palavik.  Lisaks võib koroona kaasa tuua nohu, köha, õhupuuduse, lihasvalud, iivelduse ja kõhulahtisuse.

Kommentaarid

Viimased uudised